• Zaczynamy naszą przygodę

• Dzień pierwszy

Dzień drugi

Po śniadaniu poszliśmy zwiedzać Malagę. Miasto zrobiło na nas ogromne wrażenie ale w rezydencji czeka już pyszny obiad więc kolejnymi wrażeniami podzielimy się po sjeście Pozdrawiamy ze słonecznej i upalnej Malagi

Dzień trzeci

Przygotowujemy się do lekcji plenerowej. Szybki kurs języka hiszpańskiego przed wyjściem i przygodo witaj!!!

Razem z uczniami ze szkoły hiszpańskiej i Panią koordynator poznawaliśmy historię i tradycje regionu Andaluzji. Mieliśmy okazję spróbować lokalnych przysmaków i poznać tajniki kuchni hiszpańskiej.

Hiszpania SMAKUJE CUDOWNIE

Dzień czwarty

Dzisiejszy dzień zaczynamy od zajęć z historii, języka angielskiego i hiszpańskiego oraz zwrócenie uwagi na problem zanieczyszczenia mórz i oceanów oraz na aktualny problem suszy w Hiszpanii. Razem z uczniami szkoły hiszpańskiej wykonamy plakaty dotyczące tej tematyki. Przed nami również wspólne zajęcia terenowe-gra uliczna związana z problemem suszy w Hiszpanii.

Pani Melania ciekawie opowiada o problemach związanych z zanieczyszczeniem środowiska Razem szukamy rozwiązań co zrobić żeby pomóc naturze przetrwać.

Zajęcia terenowe za nami Po dzisiejszym dniu inaczej patrzymy na problem suszy i zanieczyszczenia środowiska Nawet niewielkie działania mogą wiele zmienić. DBAJMY O NASZĄ ZIEMIĘ

Dzień piąty

Dzisiejsza lekcja biologii połączona z nauką języka hiszpańskiego i angielskiego odbywała się na farmie ekologicznej. Uczniowie mieli okazję przez kilka godzin nauczyć się nazw roślin i zwierząt w obu językach, poznać ciekawostki dotyczące hodowli zwierząt i uprawy roślin. Zajęcia zakończyliśmy malowaniem przy pomocy natury i sadzeniem roślin.

Dzień szósty

Za nami kolejne zajęcia dydaktyczne w szkole i zajęcia taneczne. Hiszpańscy uczniowie przekazali nam ogromną dawkę energii. Tańce hiszpańskie są niezwykle ekspresywne.

Dzień siódmy

Jak każdego dnia uczniowie szkoły hiszpańskiej przywitali nas bardzo serdecznie. Mieli dla nas miłą niespodziankę. Było to typowo hiszpańskie śniadanie.

Po zajęciach z języków obcych i geografii rozegraliśmy towarzyski mecz hiszpańsko - polski Dzień zakończyliśmy wręczeniem certyfikatów i miłym pożegnaniem. Z pewnością tu jeszcze wrócimy bo takiej atmosfery się nie zapomina.