• Lekturki spod chmurki

• Mała chmurka w krainie drzew

• Uczniowie klas I – III w roku szkolnym 2020/2021 uczestniczą w realizacji projektu jako innowacji pedagogicznej. Projekt jest realizowany od 23 września 2020r. do 21 czerwca 2021r. Składa się z III modułów. W chwili obecnej realizujemy I moduł “Mała chmurka w krainie drzew”. Wszystkie klasy wybrały do omawiania książkę M. Terlikowskiej “Drzewo do samego nieba”.  Uczniowie omawiali lekturę pracując w Lekturnikach, a także realizując wybrane przez siebie zadania np. Przygotowanie Święta drzewa w związku z obchodzonym Światowym Dniu Drzewa  – 10 października, spacery i rozpoznawanie gatunków drzew, wykonywanie zielników i plakatów związanych z drzewami. Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom opowiadanie “Mała chmurka w krainie drzew”, a dzieci realizowały zadania ze scenariusza np. sadzenie drzew. Teraz tylko panie prześlą sprawozdania i I moduł będzie zaliczony – klasy otrzymają certyfikaty. Dzieci z zainteresowaniem biorą udział w projekcie i dobrze się bawią.