• Operacja Czysta Rzeka

• 10 maja uczniowie naszej szkoły czynnie wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Społecznej "Operacja czysta rzeka". Akcja rozpoczęła się od wystąpienia Pani dyrektor Agaty Jonasz i Burmistrza Miasta i Gminy Szczebrzeszyn Pana Rafała Kowalika. Następnie uczniowie udali się w wyznaczone rejony celem uporządkowania terenów zielonych. Na koniec czekał na nas pyszny gorący bigos.

• Pan Twardowski

• 8 maja klasy 6 a i 6 b wybrały się do Miejskiego Domu Kultury na spektakl „Pan Twardowski", w którym zaprezentowali się aktorzy ze studia teatralnego Krak-Art z Krakowa.

Spektakl podobał się wszystkim. Duże wrażenie na uczestnikach wywarła odpowiednia sceneria, dynamiczna muzyka i świetne podejście aktorów, którzy zaangażowali naszych uczniów do występu na scenie, co wywołało wiele radości. Pozostaną miłe wspomnienia.